top of page

>

>

Kurubuz Temizliği

Kuru Buz Temizliği

       Kuru Buz geleneksel temizleme yöntemlerinin yerine kullanılabilecek devrimsel bir alternatif sunmaktadır.  BUSE Jet sistemi ile     uygulanan yenilikçi kurubuz, özellikle doğaltaş temizliği, sanayi makinelerinin temizliği ve bunların donanım  ve  bileşenlerinin  temizlenmesi  işleminde  kullanılmaktadır. Kurubuz temizliği yapılan yerde sarf malzemesinin pisliği kalmaz. 

Kurubuz Temizliği
Kurubuz heykel temizliği

Kuru Buz geleneksel temizleme yöntemlerinin yerine kullanılabilecek devrimsel bir alternatif sunmaktadır.  BUSE Jet sistemi ile     uygulanan yenilikçi kurubuz temizliği özellikle kalabalık merkezlerde, toz olmasının istenmediği yerlerde ve sanayi makineleri ile bunların donanım bileşenlerinin  temizlenmesi  işleminde  kullanılmaktadır

PAHALI BEKLEME SÜRELERİNE GEREK YOK

Kuru buz püskürtme birçok yüzeylerin, makinelerin ve makine  parçalarının temizlenmesi işlemi için son derece uygundur. Çoğu zaman temizleme işlemini montajlı durumda gerçekleştirmek mümkündür. Bu sayede temizleme maliyetlerinizi ciddi oranda düşürebilir ve verimliliğinizi artırabilirsiniz.

Kurubuz Temizliği

Kurubuz, Kurubuz, Kurubuz, Kurubuz, Kurubuz, Kurubuz, Kurubuz, Kurubuz, Kurubuz, Kurubuz, Kurubuz, Kurubuz, Kurubuz, Kurubuz, Kurubuz, Kurubuz, Kurubuz, Kurubuz, Kurubuz, Kurubuz, Kurubuz, Kurubuz, Kurubuz, Kurubuz, vKurubuz, Kurubuz, Kurubuz, Kurubuz, Kurubuz, Kurubuz, Kurubuz, Kurubuz, Kurubuz, Kurubuz, Kurubuz, Kurubuz, Kurubuz, Kurubuz, Kurubuz, Kurubuz, 

KURUBUZ ILE TEMIZLEME ISLEMININ SAGLADIGI AVANTAJLAR:

  • Son derece etkili ve çok yönlü bir temizleme yöntemi

  • Makinelerde sökme islemine ve pahalı bekleme sürelerine gerek yoktur

  • Yüzeylerde asınma söz konusu olmaz

  • Zahmetli ek islem ve kurulama islemlerine gerek yoktur

  • Püskürtme malzemesinin imha edilmesine gerek yoktur

  • Çevre dostu temizleme işlemi

Kurubuz Makinası
Kurubuz tozsuz bir temizlik yöntemidir.

TEMİZLEME MADDELERİNİ BERTARAF ETME MALİYETİ YOK
Kurubuz püskürtme maddesi uygulama esnasında gaz durumuna geçmektedir. Çevreye zarar veren aşındırıcı maddeler veya süreçler kullanılmamaktadır. Kir tabakasının temizlenmesi dışında kimyasalların bertaraf edilmesi için herhangi bir maliyetin karşsılanması gerekmez.
ÇOK YÖNLÜ UYGULAMA OLANAKLARI
Uygulama olanakları örneğin yağlama maddeleri ve vakslar gibi hafif kirlenmelerden reçine, cilalar veya yapıştırıcılar gibi ağır kirlenmelere kadar uzanmaktadır.

Kurubuz Temizliği
bottom of page