top of page

Mermer Granit Temizliği

Mermer & Granit Temizliği

>

>

Zaman içerisinde dış etkenlerden ve kullanımından dolayı çizilen,rengi solan,cilası bozulan ve deforme olan mermerlerin(doğal taşların) italyadan özel olarak getirilen silim makinelerimizle silinerek fabrikasyon cila kalitesine getirilir.

Bu uygulamamızda müşterilerimizin en hassas oduğu nokta işyerlerinin ve evlerinin kirlenip zarar görmemesi, bu aşamada gerekli tüm noktalar koruma altına alınıp uygulama yapılacak olan alanda en ufak bir zarar ve kirlenmenin önüne geçilerek Mermer Temizliği ve Granit Temizliği yapılmaktadır. 

Mermer Silim
Mermer Temizliği

       Area İnşaat, expertizlerin yapmış olduğu yerinde incelemeden sonra mermerden granite, traverten den diabastan onyxe, seramikten granit seramike, cottodan terrazoya kadar tüm taş çeşitlerinin temizlik, bakım, silim, koruma, kot ayarı, cila ve koruyucu malzeme uygulama hizmetlerini vermektedir. 

Granit Silim
Mermer Silim
Tezgah Silimi
Tezgah Silim
Kristal Cila
Mermer Cila

Kristal Cila 

Bu uygulamamızda zeminde bulunan cilalı doğal taşların korunması ve parlaklığı için italyadan getirilen cila makinelerimizle cila yapılır, bu cila sonrasında taşın üzerinde ince bir film tabakası oluşur ve taşın daha parlak olmasını sağlar, çizilmelere ve hafif darbelere karşı mukavemet gösterir...

 

İlk gün göründüğünden iyi olur.

bottom of page